مزاحمت تلفني

با سلام.خواهش ميكنم زودتر ج دهيد.التماس ميكنم. ديروز به برادر من از خونه اي زنگ زدند يه خانم بود.بعد احوالپرسي يه دفعه ميگه آقا اشتباه شده.بعد برادر من دوبار بهشون زنگ ميزنه يه بار خانم گوسيرو برميداره و دفعه دوم آقاي خانم.برادرم ميگه ببخشيد شما بهم زنگ زده بوديد كاري داشتيد خانم ميگه اشتباهه برادرم ميگه خواهشا ديگه تكرار نشه.بعد دوباره برادرم براي به قول حالگيري بازم زنگ ميزنه شوهر خانم برميداره برادرم ميگه آقا امروز از خونه شما بهم زنگ زدند گفتند اشتباهه يعني چي؟شوهره ميگه اقا ببخشيد اشتباه شده ديگه عذر ميخوام. تا اينجا اولين تماس از خونه خانم از تلف ثابتشون بوده و دو تماس ديگه هم برادرم از تلفن همراه خودش منباب اينكه بدونه كسيت زده.فرداي اونروز اقا شاكي ميشه كه شما مزاحم خانم من شديد ميرم شكايت ميكنم. حالا ازتون التماس ميكنم زود جواب درست و رويه عملي كار در دادسرا را بهم بگيد. آيا اين شوهر خانم ميتونه صرف اينكه دو تماس از گوشي برادر من تو يه روز و به فاصله 5 دقيقه به خونه ايشون زده شده شكايت كنه؟ ضمنا اولين تماسو اونا گرفتند بعد شاكي شدند؟ آيا صرف دو سه بار زنگ تو يه روز مزاحم تلفني محسوب ميشه؟آيا دادسرا همون اول ترتيب اثر ميده و اخطاريه ميفرسته؟ چيكار كنيم؟ با تشكر زودتر ج بديد.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: -
1 پاسخ
2,664 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ ۱۸:۴۲:۰۵